Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2023/2024

mgr Henryka Mołodziejko

dyrektor Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Netcie - nauczyciel dyplomowany, w bieżącym roku szkolnym prowadzi zajęcia czytelniczo-kaligraficzne w klasie I oraz zespół korekcyjno-kompensacyjny.

mgr Irena Bagińska

nauczyciel dyplomowany, wychowawczyni klasy VII, w bieżącym roku szkolnym uczy matematyki w klasach:, V, VII i VIII.

mgr Małgorzata Fuszara

nauczyciel dyplomowany, nauczycielka oddziału przedszkolnego. Prowadzi zajęcia logopedyczne oraz zajęcia świetlicowe.

mgr Joanna Horoszko

nauczyciel mianowany, wychowawczyni klasy III, uczy języka angielskiego w ZWP i OP, a także wychowania fizycznego , edukacji muzycznej, plastycznej i technicznej w klasie I. Prowadzi zajęcia świetlicowe.

mgr Teresa Kondracka

nauczyciel dyplomowany, wychowawczyni klasy II, uczy informatyki w klasach I-III.

mgr Małgorzata Kuczyńska

nauczyciel dyplomowany, wychowawczyni klasy IV, uczy religii katolickiej w OP i klasach I-VIII . Prowadzi szkolną bibliotekę oraz zajęcia świetlicowe. Opiekun Koła Wnuków Sybiraków.

mgr Grażyna Siłkowska

nauczyciel dyplomowany, wychowawczyni klasy I, uczy plastyki i muzyki w klasach IV-VII.  Prowadzi zajęcia rewalidacyjne.

mgr Katarzyna Salik

nauczyciel dyplomowany, wychowawczyni klasy VIII, uczy wychowania fizycznego w klasach IV-VIII, przyrody w klasie IV. Prowadzi zajęcia z gimnastyki korekcyjnej.

mgr Anna Wąsewicz

nauczyciel dyplomowany, wychowawczyni klasy VI, uczy języka polskiego w klasach IV-VIII.

mgr Jolanta Nowicka

nauczyciel dyplomowany, pracuje w Zespole Wychowania Przedszkolnego. Prowadzi zajęcia socjoterapeutyczne.

mgr Anna Świerzbińska

nauczyciel kontraktowy, uczy informatyki w kl. IV-VIII i pracuje jako n-l wspierający w klasach: IV i VI.

mgr Ewelina Zielińska

nauczyciel kontraktowy, uczy języka angielskiego w klasach I-III, pracuje jako n-l wspierający w kl. II i III.

mgr Marianna Maksimowska-Doroszko

uczy biologii i geografii w klasach V-VIII oraz edukacji dla bezpieczeństwa w klasie VIII.

mgr Ewa Rudziewicz

nauczyciel mianowany, uczy języka angielskiego w klasach IV-VIII i pracuje jako nauczyciel wspierający w kl. V. Prowadzi zajęcia rewalidacyjne.

mgr Anna Wnukowska

nauczyciel początkujący, pełni funkcję pedagoga specjalnego.

mgr Bogumiła Chwedczuk

nauczyciel dyplomowany, uczy histori w klasach IV - VIII oraz WOS w klasie VIII.

mgr Izabela Cituk

nauczyciel dyplomowany, uczy języka rosyjskiego w klasach VII-VIII.

mgr Renata Oborska

nauczyciel dyplomowany, uczy fizyki i chemii w klasie VII i VIII. Pełni funkcję koordynatora do spraw bezpieczeństwa.

mgr Teresa Kozłowska

nauczyciel dyplomowany, uczy matematyki w kl. IV i VI.

mgr Halina Masztalerz

nauczyciel dyplomowany, uczy wychowania do życia w rodzinie w kl. IV-VIII oraz techniki w kl. IV - VI.

ks. Mariusz Kozłowski

nauczyciel mianowany, uczy religii prawosławnej.