Dzień Uśmiechu w naszej szkole

W dn. 01.10.2021r. uczniowie, jak rownież pracownicy szkoły wzięli udział w obchodach Światowego Dnia Uśmiechu. Radosna atmosfera towarzyszyła wszystkim od samego rana, a uwieńczono je wspólnymi "uśmiechniętymi" zdjęciami na korytarzy szkolnym.

Europejski Tydzień Sportu

Samorząd Uczniowski zadbał, by w tym tygodniu było coś dla ciała i ducha. Aby pokazać jak ważny jest zdrowy styl życia uczniowie mieli okazję spędzić przerwy na sportowo. Były gry i zabawy, a bawili się zarówno starsi jaki młodsi. Planszowa gra sportowa, ścieżka koordynacyjna, sportowy alfabet, dwa ognie, zbijak, sportowe kalambury, tenis stołowy, kręgle i wiele innych atrakcji czekało na naszych uczniów w tym tygodniu. Klasa III przygotowała również zdrowe przekąski, którymi częstowała wszystkich uczniów i nauczycieli, promując zastąpienie  słodkich przekąsek- zdrowymi. Klasa VII stworzyła plakat o "Zdrowym stylu życia" , który zawisł na korytarzu szkolnym. Uczniowie mogli zapoznać się z informacjami, które zostały na nim zawarte i tym samym poszerzyć swoją wiedzę na temat tego, co należy robić i jeść, aby żyć zdrowo. W tym tygodniu ogłoszono także konkursy na: pracę plastyczną: "Moja ulubiona dyscyplina sportowa" oraz dwa konkursy fotograficzne: zdjęcie z aktywności fizycznej i aktywności z rodziną.

Wyjazd kl. 4 i 6 do kręgielni w Augustowie

Dn. 27 września 2021 klasy IV i VI wybrały się do kręgielni, aby wspólnie spędzić czas.

Było to wydarzenie tym bardziej ekscytujące, gdyż ze względu na sytuację pandemiczną, dawno nie było okazji do integracji. Było coś dla ducha oraz ciała czyli kręgle, automaty i oczywiście pizza.