Andrzejki

29 listopada 2019 roku odbyły się w naszej szkole ANDRZEJKI. Samorząd Uczniowski, pod czujnym okiem Pani Katarzyny Salik i Pani Joanny Horoszko, przygotował wiele atrakcyjnych zabaw i wróżb. Dzieci doskonale bawiły się przy dobrej muzyce, a w sali wróżb z zainteresowaniem i zaciekawieniem podchodziły do kolejnych wróżbitów, którzy starali się uchylić chociaż rąbka tajemnicy dotyczącej ich przyszłości. Panowała miła atmosfera.

Mistrzostwa Województwa w drużynowym tenisie stołowym.

4 grudnia w Dobrzyniewie 16 drużyn walczyło o jak najwyższe lokaty w Mistrzostwach Województwa w drużynowym tenisie stołowym. Większość uczestników to zawodnicy trenujacy na codzień w tenisowych klubach stołowych. W takim gronie najlepszych znaleźli się również nasi uczniowie i walczyli jak równy z równym zdobywając wysokie IV miejsce. Do podium brakowało nam bardzo niewiele. Tak więc ogromne brawa i gratulacje należą się Łukaszowi Siłkowskiemu, Bartkowi Cudnowskiemu i Mateuszowi Bronakowskiemu.

Dzień jeża

10 listopada obchodzony jest Dzień Jeża. Jeż to ssak. Bardzo pożyteczne stworzonko, zwierzątko bardzo lubiane przez dzieci.
W naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował taki dzień dla jeża 18 listopada2019r. Osoby chętne zrobiły jeże wykonane różnymi technikami-samodzielnie lub z pomocą rodziców i przyniosły je do szkoły. Wszystkie prace były piękne, przygotowane z ogromną starannością.
Jury oceniało prace w dwóch kategoriach wiekowych:
0-III
I miejsce- Szymon Roszkowski i Kinga Borkowska
II miejsce- Piotr Ostapowicz
III miejsce-Michalina Och i Alicja Och
IV-VIII
I miejsce- Gabriela Cudnowska
II miejsce- Anastazja Orłowska
III miejsce- Alicja Modrzewska i Weronika Michałowska
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, i serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!