Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i  Dzień Dziadka to wyjątkowe dni, które co roku obchodziliśmy uroczyście. Z racji obostrzeń i troski o seniorów te szczególne święto postanowiliśmy zorganizować nieco inaczej. Uczniowie wspólnie z wychowawcami przygotowali i nagrali występy artystyczne, aby w ten sposób złożyć życzenia swoim ukochanym dziadkom.

> ZWP <

> Klasa 2 <

> Klasa 3 <

Wszystkim Wspaniałym Babciom i Wspaniałym Dziadkom
- dużo zdrowia,
 pociechy z Wnuków oraz spełnienia najskrytszych marzeń!

~ życzą Przedszkolaki, Uczniowie i Rada Pedagogiczna SP w Netcie

Bal karnawałowy w ZWP

W dn. 18.01.2022r. w Zespole Wychowania Przedszkolnego odbył się bal karnawałowy.  Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje oraz z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach i zabawach.

View the embedded image gallery online at:

Od 20 grudnia do 9 stycznia - zajęcia w szkołach w systemie zdalnym

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021r. oraz Zarządzeniem Dyrektora nr 04/2021 uczniowie klas I - VIII w terminie od 20 grudnia 2021r. do 9 stycznia 2022r. przechodzą w tryb nauki zdalnej. Punkt Przedszkolny oraz Oddział Przedszkolny nadal pracuje stacjonarnie.

ROZPORZĄDZENIE MEN  z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19